PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631373}
6,4 3 595
ocen
6,4 10 1 3595
7,0 4
oceny krytyków
Smak życia 3, czyli chińska układanka
powrót do forum filmu Smak życia 3, czyli chińska układanka

Czy to będzie kontynuacja? Bo na to wygląda, ta sama obsada, tytuł podobny do wcześniejszych...
Jeżeli tak to super, poprzednie bardzo mi się podobały, mam nadzieję, że ta też będzie taka dobra.

Kedda

nie mogę sie doczekać! aa, Klapish, studenci all over the world ;))

luza

Jedynka była spoko, dwójka była już słabiutka. A czym się tak panienka podnieca pisząc studenci? Dzisiaj każdy młody człowiek zostaje studentem, nie wiem czym się podniecać... dzisiaj mieć magistra, to jak jakiś czas temu maturę. Nic niezwykłego...

ocenił(a) film na 8
Kedda

słabo z tą obsadą.... w sumie to została tylko trójka bohaterów...
Audrey Tautou w 1 i 2 była tylko epizodami.... tutaj widzę, że będzie jej więcej...
a le w sumie to boję się dużego romansidła.... z brakiem klimatu pierwszej części.... ale to se nevrati
mogłoby choć być podobne do 2-jki.... w co jednak wątpię...

ale i tak czekam i tak zobaczę.... najwyżej będę zawiedzony....

yans77

Oj ja się zawiodłam.. 1 część genialna, druga bardzo dobra a ta.. trochę żenada i rozczarowanie..Kupa ogranych schematów, trochę powtórki numerów z poprzedniej części i żadnej sceny, która zapadłaby w pamięć....
Ciekawostka - odmitologizowano Nowy York, który pokazano tak jakby był jednym z wielu zwykłych miast (i to nie tym z pierwszego szeregu:)). Ale taki właśnie w realu jest NY! I piękny, ale w większości taki zwyczajny i szary,,

ocenił(a) film na 8
Magga1234

Ten NY to z tego co doczytałem to właśnie takie wspomnienie reżysera ze swoich czasów studiów.... które właśnie spędził w NY. I niby miejsca tam pokazane to są jego miejsca z tamtych czasów... więc to inne spojrzenie na ogromną aglomerację myślę, że będzie ciekawe.

ocenił(a) film na 9
Kedda

dzisiaj wrocilem z seansu co ciekawr na sali bylem sam :) pierwszy az mi sie to przytrafilo. Film rewelacja po prostu zycie :)

ocenił(a) film na 4
Kedda

kontynuacja i to świetna. Esencja francuskiego kina, lekko o istotnych sprawach. Mi się podobał, zadowoli zarówno wielbicieli komercyjnego jak i niszowego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones