PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144837}

Smak życia 2

Les poupées russes
6,6 5 891
ocen
6,6 10 1 5891
7,2 4
oceny krytyków
Smak życia 2
powrót do forum filmu Smak życia 2

Kelly Reilly

użytkownik usunięty

Jest po prostu urzekająca. Co prawda nie przepadam za brytyjskimi aktorkami, ale Kelly zrobiła na mnie ogromne wrażenie i to nie tylko ze względu na swoją urodę;)

ocenił(a) film na 6

Dokładnie to samo sobie pomyślałem po seansie. Według mnie jest po prostu piękna, nawet w dżinsach i podkoszulku. A pomyśleć, że po pierwszej części Smaku Życia nie zwróciłem na nią najmniejszej uwagi... (może tylko na uroczy akcent:>).

ocenił(a) film na 9
Marvin

Była najdojrzalsza w pierwszej części. ^^ Podobna do Diane Keaton (młodej rzecz jasna), np. z "Annie Hall". ^^

victiln

Jest niesamowicie piękna 2 części.
W 1 części jest potwierdzeniem mojej teorii, że kobiety z krótkimi włosami są wybitnie aseksualne.

ocenił(a) film na 7
MikeParcero

Jak oglądałam jedynkę to nie mogłam od niej oczu oderwać:) Ma coś, co przyciąga:) A do dwójki właśnie się przymierzam.

ocenił(a) film na 7
dria

EDIT: Właśnie skończyłam:) Piękna dziewczyna.

BTW: Xavierowi mogli ogolić klatę chociaż do filmu:P

SPOILER: Scena pocałunku Xaviera i Wendy pod koniec filmu, na statku, jedna z lepszych, jakie widziałam:) Na takie całusy lubię patrzeć i tak lubię być całowana:P

dria

muszę to zobaczyć :D:D:D

użytkownik usunięty
dria

jest olśniewająca ,ja tę aktorkę odkryłem dopiero dzięki FW ,wcześniej nic o niej nie słyszałem i jestem pod jej wrażeniem , we filmie Pałac Joego jest perfekcyjna -polecam jeśli ktoś nie widział,warto obejrzeć choćby tylko ze wzgledu na Kelly :)

ocenił(a) film na 8

już myślałem że ze mną jest coś nie tak ;) babka ma w sobie magię, fakt

ocenił(a) film na 9

Ma w sobie coś, co sprawia, że zapada w pamięc i zostaje w niej na długo po napisach końcowych filmu. "Eden Lake" bez niej byłby krwawym i brutalnym gniotem. W "Smaku życia" pomimo swojej niepozornej roli jest obok Romain Duris'a najbardziej przykuwającą uwagę osobą (pomimo, a może z powodu choćby swoich krótkich włosów). "Smak życia 2" to jej życiowa rola - jest tam piękna, romantyczna, urocza, błyskotliwa i taka brytyjska... Ma w sobie tyle magii, że Harry Potter to przy niej pikuś. Mały pikuś. I ten akcent...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones